O markerach nowotworowych w doborowym towarzystwie, czyli ISOMB 2015 w Zakopanem

Początek października to czas, kiedy światowej klasy eksperci z obszaru diagnostyki onkologicznej oraz terapii doświadczalnej i klinicznej zawitają w Polsce. Okazją do wymiany informacji na temat najnowszych odkryć w dziedzinie molekularnych markerów onkologicznych oraz zastosowaniu tych nowych informacji w praktyce będzie kongres ISOMB 2015: ”Oncology in the Biomarker Era: Biology-Diagnostics-Therapy”, który rozpoczyna się 3 października w Zakopanem.

Program kongresu obfituje w interesujące tematy prezentacji , a wykładowcami będą m.in. prof. Aaron Ciechanover (laureat Nagrody Nobla z 2004 roku), prof. Herbert Fritsche oraz prof. Ulf-Hakan Stenman. Rejestracja uczestników jest jeszcze otwarta. Dlatego zachęcamy zainteresowanych tematyką diagnostów, lekarzy klinicystów i badaczy do odwiedzenia strony internetowej konferencji.

Jeśli planujecie Państwo wziąć udział w kongresie, w przerwach między sesjami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stosika firmowego w części wystawienniczej. Będą przy nim dyżurowali zaproszeni przez OpenExome goście specjalizujący się w wykorzystaniu celowanego sekwencjonowania w diagnostyce onkologicznej i prognostycznej oraz oczywiście pracownicy naszej firmy.

Do zobaczenia jesienią u podnóża Tatr!

 1

Wśród wystawców kongresu spotkacie Państwo:    Print