OpenExome ponieważ:

jesteśmy młodą, dynamiczną i elastyczną firmą;

dbamy o otwartą i trwałą współpracę z naszymi Klientami, w oparciu o wymianę doświadczeń i wiedzy;

jesteśmy zawsze o krok do przodu, wciąż szukamy nowych rozwiązań i wdrażamy przyszłościowe technologie;

współpracujemy z wiodącymi producentami innowacyjnego sprzętu laboratoryjnego;

jesteśmy ludźmi, których możecie pytać!

Młodzi i doświadczeni

Firma OpenExome została założona w styczniu 2012 roku. Jako cel przyjęliśmy stworzenie młodego i dynamicznego zespołu, otwartego i poszukującego innowacji w dziedzinie nauk biologicznych i medycznych. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez lata zarówno podczas pracy naukowej jak i zawodowej w firmach sektora biomedycznego.

Oprócz stałego podnoszenia naszych kwalifikacji staramy się również współpracować z osobami posiadającymi głębokie empiryczne doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas technologii.

Dostarczamy kompletne rozwiązania, dzielimy się naszą wiedzą

Zapewniamy dostęp do innowacyjnego sprzętu, którego szerokie spektrum aplikacyjne przyśpieszy i ugruntuje naukowe i diagnostyczne możliwości Twojego Zespołu. Nasze propozycje zawsze dostosowujemy do indywidulanych potrzeb Użytkownika.

Jesteśmy firmą otwartą na Twoje pomysły. Słuchamy i staramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Ścisła współpraca z Użytkownikami oferowanych przez nas systemów ma dla nas nieocenioną wartość. Prowadzi ona do optymalnego wykorzystania dostępnej nam technologii i wiedzy.

Idąc tym tropem, oprócz klasycznej opieki serwisowej, zapewniamy również wsparcie specjalisty aplikacyjnego. Jego rola to nie tylko implementacja nowych technik w Twoim laboratorium ale też rozwiązywanie wyzwań pojawiających się podczas codziennej pracy.

Zawsze dokładamy starań, aby nasza oferta, oprócz merytorycznej atrakcyjności, posiadała również konkurencyjną cenę.