Dzień Aplikacyjny Illumina 16 listopada 2017

OpenExome, Analityk oraz Illumina, Inc. zapraszają na kolejne spotkanie wszystkich użytkowników systemów Illumina. Dzień aplikacyjny odbędzie się w Warszawie 16-ego listopada br.

Dowiedz się więcej

Wyruszamy na Polski Kongres Genetyki

W poniedziałek 19 września w Centrum Dydaktyczno-Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi rozpoczyna się największe cyklicznie organizowane spotkanie członków Polskiego Towarzystwa Genetycznego, Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

Dowiedz się więcej

Seminaria dot. genomiki pojedynczych komórek – marzec 2016

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na seminaria poświęcone tematyce badań genetycznych pojedynczych komórek.

Dowiedz się więcej

MiniSeq™ konkurs – Go Mini and Win Big

Konkurs Go Mini and Win Big to szansa na wygranie sekwenatora MiniSeq oraz Mini Cooper. Aby wziąć udział, napisz w 500 słowach (lub mniej) jak wykorzystałbyś nowy sekwenator MiniSeq

Dowiedz się więcej

Source BioScience i OpenExome na kongresie farmaceutycznym

Z przyjemnością informujemy, że w dniach od 4-5 listopada będziemy gościli w Polsce pana Simona Palmera z brytyjskich laboratoriów kontraktowych Source BioScience

Dowiedz się więcej

Laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie chemii w 2015

Komitet Noblowski nagrodą w dziedzinie chemii wyróżnił w tym roku trzech badaczy: profesora Tomasa Lindahl, profesora Paula Modrich oraz profesora Aziz Sancar

Dowiedz się więcej

System Juno (Fluidigm) nagrodzony w konkursie 2015 IBO Industrial Design Awards

Miło nam poinformować Państwa, że producent systemu Juno, został uhonorowany nagrodą Instrument Business Outlook (IBO) Industrial Design Awards w kategorii urządzeń analitycznych.

Dowiedz się więcej

O markerach nowotworowych w doborowym towarzystwie, czyli ISOMB 2015 w Zakopanem

Początek października to czas, kiedy światowej klasy eksperci z obszaru diagnostyki onkologicznej oraz terapii doświadczalnej i klinicznej zawitają w Polsce.

Dowiedz się więcej

Podsumowanie Dnia Aplikacyjnego Illumina

Jeden z czerwcowych przedwakacyjnych dni użytkownicy aparatury Illumina spędzili wspólnie uczestnicząc w kolejnym Dniu Aplikacyjnym Illumina.

Dowiedz się więcej

Zalety elektroforezy preparatywnej podczas przygotowania bibliotek RNA szlakiem ScriptSeq

Firma Epicentre zaproponowała opcjonalną modyfikację przygotowania bibliotek RNA szlakami ScriptSeq v2 i ScriptSeq Complete.

Dowiedz się więcej

Praktyczne szkolenia NGS w laboratoriach EMBL w Heidelberg

Jesienią w Heidelbergu odbędzie się pierwsza edycja odpłatnych szkoleń praktycznych, dotyczących przygotowywania bibliotek i analiz NGS.

Dowiedz się więcej

Zaproszenie na wykłady Illumina i Multiplicom – Bydgoszcz, 9 września

Firmy Analityk i OpenExome serdecznie zapraszają Państwa do udziału w 7. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka, który odbędzie się w dniach 8-10 września w Opera Nova w Bydgoszczy.

Dowiedz się więcej

Nasze wrażenia z majowej Konferencji Biologii Kryminalistycznej w Szczytnie

W dniach 27-30 maja przedstawiciele firm OpenExome i Analityk mieli przyjemność uczestniczyć w I Ogólnopolskiej Konferencji Biologii Kryminalistycznej, której tematem przewodnim były ślady biologiczne we współczesnych badaniach kryminalistycznych.

Dowiedz się więcej

Fluidigm road show 2014 już za nami

W dniach 10-12 czerwca OpenExome zorganizowało kolejno w: Krakowie, Warszawie i Olsztynie cykl seminariów poświęconych technologii pozwalającej prowadzenie zaawansowanych analiz materiału genetycznego pozyskanego z pojedynczych komórek separowanych z wykorzystaniem urządzenia C1 (Fluidigm).

Dowiedz się więcej

Podsumowanie wiosennego road show oraz Dnia Aplikacyjnego Illumina

W ubiegłym tygodniu, w dniach 8-11 kwietnia wraz z firmami Analityk i Illumina zorganizowaliśmy w cykl seminariów poświęconych technologii sekwencjonowania następnej generacji stosowanej w systemach NGS Illumina. Seria spotkań odbywających się kolejno w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku pozwalających jej uczestnikom zapoznać się z metodologią sekwencjonowania przez syntezę (SBS) oraz właściwościami i zastosowaniami urządzeń MiSeq oraz […]

Dowiedz się więcej

Odczynniki Epicentre z 25% rabatem

Do 27 czerwca 2014 trwa promocja dotycząca produktów z serii MasterPure oraz FailSafe MasterPure – niezawodne zestawy do izolacji kwasów nukleinowych.

Dowiedz się więcej

OpenExome, Analityk i Illumina podczas EuroLab / CrimeLab 2014

W dniach 12-14 marca firmy Analityk oraz OpenExome były wystawcami podczas VXI Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych oraz III Targów Techniki Kryminalistycznej.

Dowiedz się więcej

Seminaria internetowe Illumina

Seminaria on-line (tzw. webinars) prowadzone przez specjalistów aplikacyjnych firmy Illumina.

Dowiedz się więcej